Наслов:

НОВА И УБАВА ПЕРСПЕКТИВА


Издадено на: 10.11.1985
Автор: Оливер Белопета
Периодика: Нова Македонија
Број: 13939 | Страна: 8


Клучни зборови:
1985 Оливер Белопета осврт Скопски џез фестивал

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат