Наслов:

СОЛИДНО ДЕБИ


Издадено на: 06.01.1985
Автор: Оливер Белопета
Периодика: Нова Македонија
Број: 13634 | Страна: 8


Клучни зборови:
1985 албум Конкорд Оливер Белопета осврт

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат