Наслов:

ЗАМИНА ВОЗОТ, ШТО СЕГА

њујорк, њујорк - велибор педевски за „лик“

Издадено на: 22.01.1997
Автор: Велибор Педевски
Периодика: Нова Македонија
Број: 17962 | Страна: 14


Клучни зборови:
1997 Велибор Педевски Ентони Брекстон

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат