Наслов:

ПОЛУФИНАЛНИ ДЕЦИБЕЛИ

поп-рок фест 94

Издадено на: 17.03.1994
Автор: Р. Е.
Периодика: Вечер
Број: 9514 | Страна: 21

Забелешка:
Поп-рок фест `94

Клучни зборови:
1994 Андртејкерс Балкан експрес Дисторзија Жолтица на бродот Баунти Никеја Падот на Византија Поп рок фест Сокол бенд Хороскоп

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат