Наслов:

ОСАМЕН ЈАВАЧ

СКОПСКИ ЏЕЗ ФЕСТИВАЛ

Објавено на: 28.10.1992
Автор: Велибор Педевски
Периодика: Нова Македонија
Број: 16439 | Страна: 10


Клучни зборови:
осврт Велибор Педевски Скопски џез фестивал 1992

Оригинален извадок:

Притиснете на иконата
за поголем формат