Наслов:

ПРЕМНОГУ ЉУБОВ ДА ТЕ УБИЕ

ПО КОНЦЕРТОТ НА ФРЕДИ МЕРКЈУРИ НА ВЕМБЛИ

Издадено на: 13.06.1992
Автор: Велибор Педевски
Периодика: Нова Македонија
Број: 16304 | Страна: 23


Клучни зборови:
1992 Велибор Педевски Концерт осврт Фреди Меркјури

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат