Наслов:

БИЛО И ПОМИНАЛО

тони вилијамс и јан хамер во њујорк

Издадено на: 10.08.1991
Автор: Велибор Педевски
Периодика: Нова Македонија
Број: 16000 | Страна: 19


Клучни зборови:
1991 Велибор Педевски Јан Хамер Концерт осврт рок Тони Вилијамс џез

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат