Наслов:

ЗБОГУМ И ЗДРАВО БЛУДНИКУ

КОНЦЕРТ СЕЌАВАЊЕ НА ТИМ БАКЛИ ВО ЊУЈОРК

Издадено на: 18.05.1991
Автор: Велибор Педевски
Периодика: Нова Македонија
Број: 15916 | Страна: 23


Клучни зборови:
1991 Велибор Педевски Концерт осврт Тим Бакли

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат