Наслов:

КОШМАРНА НОЌ

ПО КОНЦЕРТОТ НА ИГИ ПОП ВО БЕЛГРАД

Издадено на: 09.02.1991
Автор: Велибор Педевски
Периодика: Нова Македонија
Број: 15820 | Страна: 19


Клучни зборови:
1991 Велибор Педевски Иги Поп Концерт осврт

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат