Наслов:

СЛАДОК Е ВКУСОТ НА СЛАВАТА

ПО КОНЦЕРТОТ НА ТИНА ТАРНЕР ВО БЕЛГРАД

Издадено на: 25.08.1990
Автор: Велибор Педевски
Периодика: Нова Македонија
Број: 15656 | Страна: 19


Клучни зборови:
1990 Велибор Педевски осврт рокенрол Тина Тарнер

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат