Наслов:

МЕЃУ ДВЕ КРАЈНОСТИ

ФЕСТИВАЛ ВО ШТУТГАРТ

Издадено на: 28.04.1990
Автор: Велибор Педевски
Периодика: Нова Македонија
Број: 15539 | Страна: 23


Клучни зборови:
1990 Велибор Педевски осврт Џез фестивал Штутгарт

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат