Наслов:

КАКО ПРОПАЃА РОКЕНРОЛОТ


Издадено на: 10.03.1990
Автор: Велибор Педевски
Периодика: Нова Македонија
Број: 15490 | Страна: 23


Клучни зборови:
1990 Велибор Педевски Дисциплина кичме Душан Којиќ Екатерина Велика интервју рокенрол

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат