Наслов:

ГО МРАЗАМ СТУДИОТО

РАЗГОВОР СО БИЛ ЛАСВЕЛ

Издадено на: 22.10.1989
Автор: Велибор Педевски
Периодика: Нова Македонија
Број: 15355 | Страна: 7


Клучни зборови:
1989 Бил Ласвел Велибор Педевски интервју

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат