Наслов:

ЦРНА ДУПКА

ПО КОНЦЕРТОТ НА БИЈЕЛО ДУГМЕ ВО СКОПЈЕ

Издадено на: 26.02.1989
Автор: Велибор Педевски
Периодика: Нова Македонија
Број: 15119 | Страна: 10


Клучни зборови:
1989 Бијело Дугме Велибор Педевски Концерт осврт

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат