Наслов:

ЗАЧЕКОРУВАЊЕ ВО ЗРЕЛОСТА

КОНЦЕРТ НА КАЛИОПИ

Издадено на: 18.12.1988
Автор: О. Белопета
Периодика: Нова Македонија
Број: 15052 | Страна: 10


Клучни зборови:
1988 Калиопи Концерт Оливер Белопета осврт

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат