Наслов:

КРОКОДИЛСКИ СОЛЗИ

САМАНТА ФОКС ВО БЕЛГРАД

Објавено на: 17.04.1988
Автор: Велибор Педевски
Периодика: Нова Македонија
Број: 14811 | Страна: 9


Клучни зборови:
1988 Велибор Педевски Желба Саманта Фокс Тути Фрути Балкан Бенд

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат