Наслов:

БЕЗ ОПТИМИЗАМ

РОК КОНЦЕРТ ВО СКОПЈЕ

Издадено на: 22.11.1987
Автор: О.Б.
Периодика: Нова Македонија
Број: 14669 | Страна: 9


Клучни зборови:
1987 Рок концерти

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат