Наслов:

ДОБРИТЕ ПЕСНИ ТРААТ ДОЛГО

РАЗГОВОР СО ВЛАТКО СТЕФАНОВСКИ

Издадено на: 20.07.1986
Автор: О.Б.
Периодика: Нова Македонија
Број: 14185 | Страна: 8


Клучни зборови:
1986 Влатко Стефановски интервју Леб и сол

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат