Наслов:

ДИЛЕМИ И ПЕРСПЕКТИВИ


Издадено на: 06.11.1977
Автор: Миле Маневски
Периодика: Нова Македонија
Број: 11061 | Страна: 14


Клучни зборови:
1977 Миле Маневски осврт Струшка музичка есен

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат