Наслов:

ПРАЗНИК НА УБАВА МУЗИКА


Издадено на: 05.04.1977
Автор: /
Периодика: Вечер
Број: 4287 | Страна: 11


Клучни зборови:
1977 Охридско лето Рима Косачова

Оригинален извадок:
Притиснете на иконата
за поголем формат